• Свеж
Xigua Апстракт Сина Автомобил вода доказ Backseat Организатор со удар подлога, Складирање Џебови Седиште Назад Заштитници Удар Душеци за Деца Години, Патување Додатоци

Xigua Апстракт Сина Автомобил вода доказ Backseat Организатор со удар подлога, Складирање Џебови Седиште Назад Заштитници Удар Душеци

Rating 
DEN 2395.20

Од стока
Во магацинот

Овој Автомобил складирање анти-удар подлога Вашиот Седиште Од Матен Малку Нозе со не грижете се за вашето дете стави нивната нозете нагоре или удирање на задниот дел на вашиот автомобил пред места.На дното е анти-удар подлога, на јадицата е зголемен за да се направи тоа се повеќе стабилни, водоотпорен, и лесен за чистење.Универзална:се Вклопат за повеќето возила, како на пример, автомобил, ЏИП, камиони, мини-комбе.9 инчен (65 CM*43 CM) за Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат и избрише со рака Инсталација тоа е лесно како нежно ветре 1.Со текот на времето, бојата на перница нема да бришење на седиштето.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.

Детални спецификации

Додатоци на производи