• Свеж
WANGLIANG THUO 1M/2М/3М/5M Автомобил Внатрешни Декоративни Led Светилка ЕЛ Жици Неонски Лента за Авто DIY Флексибилни Амбиентална Светлина USB Партија Атмосфера Диоди (Боја : 3M, Т?

WANGLIANG THUO 1M/2М/3М/5M Автомобил Внатрешни Декоративни Led Светилка ЕЛ Жици Неонски Лента за Авто DIY Флексибилни Амбиентална

Rating 
DEN 1339.20

Од стока
Во магацинот

Точка име : Автомобил Внатрешни работи Осветлување LED Лента Декорација.Температура на бојата : 3000-10000k.Работна Температура : - 30 ~ 80. Жица Должина : 1/2/3/5 метри.Животен век : > 80,000 часа. 10 Боја : Бела / Red / Сино / Зелено / Портокал / Розова / Виолетова / Мраз сина / Жолта /Флуоресцентно Green Vehicle декорација-декорација на автомобили, велосипеди, чамци.Ентериерно уредување-се користи за коридорот/соба атмосфера светла.Празник декорација-Божиќ, ноќта на Вештерките и сл.Лесна инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи