• Свеж
Tennsco BX-1112-S010 Полица Кутии за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 12 Ширина, 11 Должина, 4-9/16 Висина, Портокал

Tennsco BX-1112-S010 Полица Кутии за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 12 Ширина, 11 Должина, 4-9/16 Висина, Портокал

Rating 
DEN 11903.28

Од стока
Во магацинот

За П-Линија Индустриски Клип Shelving. 12" Ширина. 11" Должина. 4-9/16" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco BX-1112 Полица Кутии за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 12" Ширина, 11" Должина, 4-9/16" Висина, Портокал.Полица аглите се целосно lapped и заварени за дополнителна сила.Во комбинација со страни што се вклучат тројна наведнуваат изградба, полиците може поддршка до до 1000 кг.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Детални спецификации

Додатоци на производи