• Свеж
Gift2U Мебел Подлога за Бебе Бесплатен, 6 Pack Мебел Ремени Анти Совет Мебел Водител на Безбедна 400lbs Заградата за Мебел Задржи Бебето Пет Сигурност, Метал Бела

Gift2U Мебел Подлога за Бебе Бесплатен, 6 Pack Мебел Ремени Анти Совет Мебел Водител на Безбедна 400lbs Заградата за Мебел Задржи

Rating 
DEN 302.16

Од стока
Во магацинот

Како мебел ѕид рака со завртка-затворање дизајн, кој се одвојува, можете лесно може да се пушти рака кога сакате да ги преместите или чистење на задниот дел на мебел.Нашите мебел заштита ќе помогне за цврсто да го поправи вашиот мебел во место, спречување на врвот-тешки и нестабилен мебел од ѓубрето над, и да се создаде безбедна и здрава средина за вашите деца и домашни миленици.Печати на враќање превозот етикета.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ТЕШКИ : Нашите мебел ремени се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал кој е рѓа отпорни, отпорни на влијанието, анти напукнување и трајни производи за долго време се користи.Тие може да се користи како ѕид безбедна водител на разни на мебел, како што се bookcases, публикации, dressers, кабинет, фиока, ТВ стојат, гардероби, и др.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние знаеме како љубопитни деца.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако имате било какви прашања, не се двоумете, ве молиме да бидат слободни да контакт.Анти-совет на мебел рака само треба да се биде поврзан на грбот на мебел и на другиот крај на ѕидот.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : бебето доказ мебел подлога содржи комплетна хардвер ви треба : загради, челична жица ремени и завртки.На мебел ремени ѕид сидро можат да го издржат товарот до 400 фунти за да се направи мебел ѓубрето воздржаност ефикасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи