• Свеж
ZTTZX Бисер Борови Дрво Салфетка Тока цинк Легура Салфетка Прстен Западен Табела Декорација (Боја : A, Size

ZTTZX Бисер Борови Дрво Салфетка Тока цинк Легура Салфетка Прстен Западен Табела Декорација (Боја : A, Size

Rating 
DEN 2831.28

Од стока
Во магацинот

На салфетка тока рек натпревари различни табела settings и додатоци, и совршено се совпаѓа со салфетки на различни бои и дезени.Домот салфетка прстени се погодни за свадби, вечери, Божик, Нова Година, Денот на Таткото, на Мајката Ден, денот на Благодарноста, вечери, излети, партии, празници и други сезони и прилики.Материјал : Alloy Color : како shown Package вклучува : Салфетка тока*1 {не вклучувајќи и други демо производите}1.Непречено без рабови, па не се грижи за гребење вашиот салфетка.Едноставен и елегантен стил. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.На салфетка тока рек натпревари различни табела settings и додатоци, и совршено се совпаѓа со салфетки на различни бои и дезени.Едноставен и елегантен стил.На салфетка носителот тока е направен од избраниот силна метал, кој може да се задржи сјајот за долго време.Не е лесно да се наведнуваат и деформира.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Детални спецификации

Додатоци на производи