• Свеж
Fenteer 2 парчиња Јаглероден Челик Вилица Заклучување Клешти Круг Носот Заклучување Клешти Клуч на C-Менгеме Криви Вилица Јаглероден Челик Алатки

Fenteer 2 парчиња Јаглероден Челик Вилица Заклучување Клешти Круг Носот Заклучување Клешти Клуч на C-Менгеме Криви Вилица Јаглероден

Rating 
DEN 1735.20

Од стока
Во магацинот

Прилагодливи отворање дизајн е практично да работат.На Возбудлив процес е усвоена помеѓу клешти тело и клешти главата, што гарантира стабилност.Направени од високо квалитетен челик материјал, таа има висока цврстина и силна жилавост.Површината на клешти главата е обложено и не е лесно да ' рѓа.Главно се користи за стегање делови да занитвам, заварување, мелење и друга обработка, и тоа исто така може да се користи како клуч.Опис : - Главно се користи за стегање делови да занитвам, заварување, мелење и друга обработка, и тоа исто така може да се користи како клуч. - Направен од висок квалитет на челик материјал, таа има висока цврстина и силна жилавост. - Прилагодлив отворање дизајн е практично да работат. - Површината на клешти главата е обложено и не е лесно да ' рѓа. - Во Возбудлив процес е усвоена помеѓу клешти тело и клешти глава, која обезбедува stability Specification : - Материјал : Јаглероден Челик - Должина(5inch) : Прибл. 14.5 cm/5.7 inch - Должина(7inch) : Прибл. 18.5 cm/7.3 inch Package Вклучува : 2 парчиња заклучување plier Note : Боја може да бидат малку различни, поради бојата калибрација на секој поединец monitor Please овозможи малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

- Material:
Carbon Steel
- Length(5inch):
Approx. 14.5cm/5.7inch
- Length(7inch):
Approx. 18.5cm/7.3inch
Package Includes:
2 pieces locking plier :
Color might be sightly different due to the color calibration of each individual monitor :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement :

Додатоци на производи