• Свеж
Qwjdsb Огледало Стакло за Голф VII 2012-2017 BSM BSD BSA АВТОМОБИЛ Загрева Слепа ТОЧКА Огледало Стакло

Qwjdsb Огледало Стакло за Голф VII 2012-2017 BSM BSD BSA АВТОМОБИЛ Загрева Слепа ТОЧКА Огледало Стакло

Rating 
DEN 1902.96

Од стока
Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил делови одговараат на нашите слики, инаку тоа не е погодна. Огледало Стакло совршено се решава на слепи агол на гледање. Автомобилската Надворешноста Огледало Ќе може прецизно да се прилагоди на страна и стоп линија.Огледало Стакло Можете слободно да ја прилагодите одраз агол, што ќе ви овозможи да се види на околината јасно. Погоден за инсталација на левата и десната страна видите mirrors Mirror Стакло Со цел да се види за сите автомобили, објекти и пречки на патот, возачот е поле на гледање треба целосно да се подобри.Забелешка : Бидејќи автомобили на истиот модел може да се произведува во различни земји/региони.Загреан Огледало Стакло Мултифункционален загрева огледало стакло, што ќе ви овозможи да се јасно да се види на возење ситуација во врнежлив или нејасна дена. Огледало Стакло Можете слободно да ја прилагодите одраз агол.Огледало Стакло Цврста и флексибилна, можете лесно може да се прилагоди својата позиција за да ги задоволат вашите лични потреби, и верувам дека тоа секогаш ќе остане иста, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Огледало Стакло совршено се решава на слепи агол на гледање, ви обезбедува со една поширока визија, и може да го подобри возењето безбедност. Загреан Огледало Стакло Мултифункционален помошни rearview огледало за безбедно паркинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи