• Свеж
Камерата Очила 1080P HD Отворено Спортски Камера за Видео Очила погоден за носене Преносни Око, Очила за Качување Јава Риболов Мотоцикл и Отворено Спортови(Вклучувајќ

Камерата Очила 1080P HD Отворено Спортски Камера за Видео Очила погоден за носене Преносни Око, Очила за Качување Јава Риболов Мотоцикл

Rating 
DEN 1199.52

Од стока
Во магацинот

[Снимање на видео]-Спорт Камера Очила карактеристики снимање на видео и слика за преземање.Носете го да снимате она што се види и тоа е исто така кул декорација. [Вклучувајќи 32 G Картичка ]- камерата очила, вклучувајќи 32 G SD Картичка,Тоа Ќе Ви Помогне да Заштедите Пари, се Поврзе На Вашиот Компјутер Да се Провери Видеа/Слики Директно,Нема Потреба Да се Извади Картичка. [Батеријата работното време] -отворено спорт Камерата Може да Снима околу 1,5 часа На Видео Кога Целосно Наполнета. [Лесен За Употреба] - Само Две Bottons На Телото на Очила, Работата Е Многу Едноставна. [Пакување листа] - 1 x Очила,1 x Црна Кеса, 1 x Ткаенина за Чистење, 1 x USB Кабел,1 x Прирачник за Корисникот.Опис на производот очила камерата ќе го објави на вашите раце, снимајте прекрасни моменти и снимите прекрасни предели во пешачење, возење или партија.не само што тие изгледаат стилски, но тие може да снима неверојатни HD видео снимки додека сте ги носи.

Детални спецификации

Додатоци на производи