• Свеж
TenCloud 3-Pack Ремени Компатибилен со Амазон Ореол Бенд Замена Прилагодливи Wristbands Дише Водоотпорен Мека Спорт Бенд за Ореол Бенд

TenCloud 3-Pack Ремени Компатибилен со Амазон Ореол Бенд Замена Прилагодливи Wristbands Дише Водоотпорен Мека Спорт Бенд за Ореол

Rating 
DEN 359.52

Од стока
Во магацинот

Големина скала должина 265mm ( вклопува 5.Замена Бендови за Ореол Smartwatch : Едноставно да одговара на Ореол Бенд.Не се вклопат другите модели.Замена Бендови за Ореол Smartwatch : Едноставно да одговара на Ореол Бенд.Направен од силикон, мека и кожа-пријателски материјал, издржлив и флексибилни.

Детални спецификации

Додатоци на производи