• Свеж
На ROP Shop | Пар на 2 Линк Гуми Синџири 14x4x6 за Јамаха, Може да-Сум & Арктикот Мачка АТВ & UTV

На ROP Shop | Пар на 2 Линк Гуми Синџири 14x4x6 за Јамаха, Може да-Сум & Арктикот Мачка АТВ & UTV

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

На ROP Продавница замена Пар на 2 Линк Гуми Синџири 14x4x6 за Јамаха, Може да-Сум доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве молиме Имајте во предвид : Гуми синџири во слика се застапеност.Тие не се идентични гуми синџири ќе добиете.Двојно проверете ги вашите точно гуми големина за да бидете сигурни дека овие гуми синџири ќе се вклопи во вашиот единица правилно.НЕ купување врз основа на модел сам.За трева гуми САМО.Се користи за снег поради тоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точниот производ за вашата единица, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што повеќе од следните информации што е можно), ако е применливо, да ви помогне да го најдете производот што го барате : Модел и/или Суб-model Spec и/или Видот Number Code и/или Сериски Number Year Engine Horsepower Our познавања за производот специјалисти се секогаш подготвени да ви помогне да се потврди производ fitment.Останете солиден, мојот пријател.-На ROP Продавница Персонал.

Детални спецификации

Додатоци на производи