• Свеж
TYC Лево Светлата Собранието Компатибилен со 2006-2011 Хонда Граѓански

TYC Лево Светлата Собранието Компатибилен со 2006-2011 Хонда Граѓански

Rating 
DEN 2925.60

Од стока
Во магацинот

Сите TYC светилки се предмет на ригорозни тест возило се вклопуваат и други постапки.Квалитетот капка-во и без мака производи.Бројни и напорно осветлување параметри предмет секоја светилка дизајн на вистински услови во светот.TYC мандат внатрешна контрола на квалитетот мерки се обезбеди производот сигурност и леснотијата на инсталација. "Drop-in фит", со споредливи толеранција, речиси идентични монтажа одредби, и заменливост со OE жици harnesses.

Детални спецификации

Додатоци на производи