• Свеж
VNUWFM LED Прстен Светлина со Clip-За Носителот и Мобилен Телефон Носителот Selfie Прстен Светлина Двојна Светилка Носителот Дизајн USB Напојување за Шминка Видео во Живо

VNUWFM LED Прстен Светлина со Clip-За Носителот и Мобилен Телефон Носителот Selfie Прстен Светлина Двојна Светилка Носителот Дизајн

Rating 
DEN 364.80

Од стока
Во магацинот

▼Прилагодливи : 3-променлива боја да се пополни светлина.Бела светлина/топло светло/природна светлина 3 боја температура прилагодување. ▼USB напојување : Нема батеријата е потребно, погоден за повеќето уреди кои поддржуваат USB порти, како што се лаптопи, Компјутери, мобилни напојување, УСБ полначи, AC адаптери, итн. ▼Широко се користи во различни сценарија : прстен светлина има поширока примена сценарио.Кога патуваат, тоа е полесно да се земе панорамски погледи или семејни портрети.Тоа може да се забележи убавината и среќен часа на семејството.Прстен светлина е погодна за сцени како што се вибрато, во живо, онлајн училница, убавина шминка, selfie, видео, итн. ▼Погодно : мини дизајн е лесно да се носат, и прстенот светлина, може да се стави во торба.Прстен светлина е многу погодна за selfies, видео повици, видео конференции, преноси во живо, итн. ▼Клип-врз база : со клип-врз база, стабилни и не се тресеа.

Детални спецификации

Додатоци на производи