• Свеж
2018 Topps Празник #HMW156 Карлос Сантана Philadelphia Phillies Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Topps Празник HMW156 Карлос Сантана Philadelphia Phillies Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

Rating 
DEN 47.76

Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Philadelphia Phillies.Карлос Сантана. 2018 Topps Празник #HMW156 Карлос Сантана Philadelphia Phillies Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи