• Свеж
Батерија за VacuumDC30, DC30 Бела, DC35,17083-01-03, 17083-11 10, 17083-4810, 17083-5010, 17183-01-03, 917083-02, 917083-08

Батерија за VacuumDC30, DC30 Бела, DC35,17083-01-03, 17083-11 10, 17083-4810, 17083-5010, 17183-01-03, 917083-02, 917083-08

Rating 
DEN 950.88

Од стока
Во магацинот

Сите производи се ISO9001, ROHS и CE уверение.Можете лесно да ги најдете сите што ви треба во xunneng ве Молиме бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата ,компатибилни со вашиот оригинален производ .8 v,Тип;Li-ion,Капацитет;1500m Ah / 22.Ние сме батеријата manufactuer кои се добро познати во Европа,САД,Русија,Кина и низ светот.

Детални спецификации

Додатоци на производи