• Свеж
3400mAh / 48.96 Пот Замена на Батеријата за LG HomBot VR6170LVM, HomBot VR6171LVM, HomBot VR6260, HomBot VR62601LV (1 Година Гаранција)

3400mAh / 48.96 Пот Замена на Батеријата за LG HomBot VR6170LVM, HomBot VR6171LVM, HomBot VR6260, HomBot VR62601LV (1 Година Гаранција)

Rating 
DEN 1816.80

Од стока
Во магацинот

Компатибилен Модел Бр. : Hom Bot VR6170 LVM, Hom Bot VR6171 LVM, Hom Bot VR6260, Hom Bot VR62601 LV.P/N : B056 R028-9010, EAC60766101, EAC60766102, EAC60766103, EAC60766104, EAC60766105. Батерија Тип : Li-ion|Напон : 14.4 V|Капацитет : 3400m Ah / 48.96 Wh|Димензија : 116.25 x 70.25 x 49.00 mm.Производот има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација. 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Преглед : батеријата има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификати.Висок квалитет, висок капацитет, акумулатори.Деталите за Составот : Li-ion Output Volts : 14.4 V Капацитет : 3400m Ah / 48.96 Пот Димензија : 116.25 x 70.25 x 49.00 mm Condition : 100% Сосема НОВ Гаранција : 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Компатибилен Модел БР. : LGHom Bot VR6170 LVM, Hom Bot VR6171 LVM, Hom Bot VR6260, Hom Bot VR62601 LV Компатибилен Дел Броеви : LG B056 R028-9010, EAC60766101, EAC60766102, EAC60766103, EAC60766104, EAC60766105, EAC60766106, EAC60766107, EAC60766108, EAC60766109, EAC60766110, EAC60766111, EAC60766112, EAC60766113, EAC62076601, EAC62218202, EAC62218205.

Детални спецификации

Додатоци на производи