• Свеж
KJIOS Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,за Citroen BERLINGO (2013 14 15 16 17 18 19) Jumpy/SPACETOURER (-2020)

KJIOS Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,за Citroen BERLINGO (2013 14 15 16 17 18 19) Jumpy/SPACETOURER (-2020)

Rating 
DEN 2127.36

Од стока
Во магацинот

Професионални огледало стакло, издржливи.High-definition огледала ви даде добар преглед и да се обезбеди возење безбедност.Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена。.Инсталации искористување мора да биде изваден од постоечките поддршка плоча и вклучен во новата подлога плоча пред инсталацијата.Оригинална опрема квалитет, одговара, а функција.Материјал : пластични + glass Glass боја : clear Feature : Heated Exterior огледало дел тип : огледало glass Placement на возилото : пред се, лево / right Back плоча & греење елементи вклучени.Издржливи и долг животен век.Совршен резервни замена.Лесно да се инсталира.Пакет содржина : 1 * огледало glass Package содржината само погоре, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде малку поинаков од вистинска работа.На мерење на дозволената грешка е +/- 1-3 см.

Детални спецификации

Додатоци на производи