• Свеж
1962 60. Роденден Подароци за Мажите, Гроздобер Виски Чаша 60 Роденден Подароци за Татко, Син, Сопруг, Брат, Смешни 60. Роденден Подароци Презентираат Идеи за Него, 60 годиш

1962 60. Роденден Подароци за Мажите, Гроздобер Виски Чаша 60 Роденден Подароци за Татко, Син, Сопруг, Брат, Смешни 60. Роденден

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Дизајниран со дебел, измерен дното, може да се почувствува квалитет, додека ужива во вашиот омилен пијалок. 【Вашиот 100% Задоволство】Сите наши виски очила се рака разнесени од најдобрите ултра јасно lead-free кристал даваат максимум јасност и сјај.Целосна големина 10.Оваа исклучителна природна лен заградени подарок сет има беспрекорна презентација, но она што е внатре, тоа е импресивен.Замислете како се задоволни и го допре вашиот љубовник, родители и пријатели ќе биде, кога тие се отвори оваа елегантна подарок кутија и видете го ова виски чаша со датумот на нивното раѓање, свадба годишнина, или година ќе се исполнети. Роденден】Потрага по идеалниот подарок за 60 роденден?Не гледам подалеку!Овој класичен и резолуцијата виски подарок сет е идеален за сите духови ентузијасти.Она Што Го Прави Вашиот Виски Чаша Кутија Вклучуваат?.Вашето семејство љубов и пријателства ќе трае цел живот исто како и оваа безвременски стакло.Нашата единствена декорација отпуштање технологија гарантира дека пишување никогаш не исчезнува, тоа може да го користите за многу години во секојдневниот живот.Квалитет и целосна задоволството на клиентите се нашиот врвен приоритет. свадба јубилеј или класа обединување.14 Оз (300 m L) старомодни очила е совршен подарок за 60.Замислете дегустација на целосна, богат вкус на својот омилен пијалок, ќе добиете тони на благодарност за возврат!.

Детални спецификации

Додатоци на производи