• Свеж
YANGXIN Faux Кожа Мека Перница Entryway Footstool Тапациран Цврсто Дрво Рамка Правоаголник Кревет Клупа со боени Метални Нозе, за дневната Соба и Спалната соба, Зелена

YANGXIN Faux Кожа Мека Перница Entryway Footstool Тапациран Цврсто Дрво Рамка Правоаголник Кревет Клупа со боени Метални Нозе, за

Rating 
DEN 849.60

Од стока
Во магацинот

[Стилски Дизајн] - Нашиот кревет клупа карактеристики faux-кожен тапацир, Цврсто дрво квадратна рамка, Метални нозе. [Стабилна Конструкција] - правоаголна отоманската беше добро изградени со цврсто дрво рамка, која обезбедува долготрајност & стабилност. [Лесно Собранието & се Грижи] - 17.7 инчи deep Assembly е потребно : YESIncludes : 1 (Еден) клупата.7 инчи висок x 44 инчи широка x 15.Изработени од најквалитетни материјали во согласност со строго стандарди, ова е мебел решение сте биле во потрага за.7 инчи висок x 44 инчи широка x 15.7 инчи длабоки. [Едноставна, а сепак рафинирани] - Овој клупата е разноврсна прилог на секоја соба, способни да служат како дополнителен седење или како долг на отоманската империја. [Мулти-Функционални] - На entryway footstool може да се користи во entryway како чевли клупата, се сместени во подножјето на креветот за да седат на/фустан, да обезбеди дополнителни седи на страните и семејни собири, или само да дејствува како безвременски крајот табела.Тоа е дефинитивно акцент парче што ќе го подигнете стилот на вашиот дом оркестарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи