• Свеж
Сребро Билет Производи УЛ Серија 6 Парче домашно Кино Фиксна Рамка 4K / 8K Ultra HD, HDTV, HDR & Активни 3D Филм Проекција на Екранот, 16:9 Формат, 92 Дијагонала, со Висок Контраст Ма

Сребро Билет Производи УЛ Серија 6 Парче домашно Кино Фиксна Рамка 4K / 8K Ultra HD, HDTV, HDR & Активни 3D Филм Проекција на Екранот,

Rating 
DEN 8639.52

Од стока
Во магацинот

Сребро Билет Производи - Проекција на екранот, во ѕид/таванот јазик, проектор месеци и повеќе.Брзо и лесно собранието со tensioning род систем гарантира дека може да донесе кино-квалитетна забава до вашиот дом за само неколку минути.75" Високи x 84.75" Широк) (Прикажување на Повикувачкиот 92" Дијагонала x 45" Високи x 80" Широк) Нема опција за Нозе или Стои со овој производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи