• Свеж
Моден Симпатична Новороденче Девојки Фотографија Реквизити Headdress Чипка Тимови Фото Снимајте Реквизити Облека

Моден Симпатична Новороденче Девојки Фотографија Реквизити Headdress Чипка Тимови Фото Снимајте Реквизити Облека

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи кои ние нудиме гаранција за квалитет!Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши вашиот проблем сега.ние ви препорачуваме да може рака мие прво。ПЕРЕЊЕ НАЧИН : Рака мие ладно, не кајгана, висат сува, ниско ниво на железо ако е потребно.Ова бебе Фотографија Фото Реквизити поставен е 100% рачно изработени.Како да го користите : Некои бебиња имаат чувствителна кожа, Пред носење, ве Молиме да се мијат со рака пред употреба и да се исуши. ❤-Боја : се Должи на компјутерски екран резолуција или слика пукаат светлина,тоа може да предизвика објектот има малку боја различни. ❤-Бренд : Vedory.

Детални спецификации

Додатоци на производи