• Свеж
Б/R Клипови Куки Широк Рамен String Партија Светла Закачалка Жица Држачот за Туш Дома Декорација Фотографии Уметнички Занает Екранот и Активности на Отворено Материј?

Б/R Клипови Куки Широк Рамен String Партија Светла Закачалка Жица Држачот за Туш Дома Декорација Фотографии Уметнички Занает Екранот

Rating 
DEN 298.56

Од стока
Во магацинот

Премиум Материјал : се направени од високо-квалитетна ABS материјал и има долг животен век.Лесни Кука : Карактеристики со лесен, силен, издржлив и еднократно.За прибор за на маса : Погоден за сушење на кампување крпи, чаши, садови, итн.Разни Usages : Одлична за кампување, качување, патуваат, планинарење или било кој друг надворешен спорт.Пакетот Вклучува : По купувањето, ќе добиете , соодветно се отворено кампување awning шатор клипови, крпи, чаши, садови куки.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Оваа светлина кука е Лесен, силен, издржлив и еднократно.Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјал и има долг животен век.Карактеристики : Материјал : ABS plastic Size : за 11.1*4*2cm/4.37*1.57*0.79 inch Packing Листата : Кука *4 Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи