• Свеж
Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со Sony XNV-770BT XNV770BT Навигација 7in TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со Sony XNV-770BT XNV770BT Навигација 7in TPU Филм Заштитници Налепница

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Сино Светло Филтер : UV400 заштита, анти-статички, ублажување на заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро.Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа, да ги задржи вашиот екран сосема нов.

Детални спецификации

Додатоци на производи