• Свеж
Caka Наменета за iPhone 13 Про Max Случај со Екран Заштитник, Сончоглед Јасно Цвет Цвеќиња за Жени, Девојки Мека TPU Заштитна Маска на Телефонот Случај Компатибилен со iPhone 13 ?

Caka Наменета за iPhone 13 Про Max Случај со Екран Заштитник, Сончоглед Јасно Цвет Цвеќиња за Жени, Девојки Мека TPU Заштитна Маска

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

[Caka Јасно Sunflowers Флорални Случај со Екран Заштитник за i Phone 13 Про Max 6.7 инчи Објавен во 2021 ]. [Ултра Јасно][Капка-Отпорни]i Phone 13 Про Max јасно цвеќиња случај направени со браници изградена на висок степен на шок-апсорбирање на TPU материјали, заштита на телефонот против шокови или капки за очи.Обезбедува трајна заштита од гребнатини и инциденти, чување i Phone 13 Про Max изгледа нови. [Јасно Цвет Флорални Случај i Phone 13 Про Max] Наменета за i Phone 13 Про Max со совршено подреден во средина cutouts за сите копчиња, пристаништа, звучници, камерата.Живописни daisy цвеќиња слики облагородување на убавината на вашиот телефон повторно. [Тенок Дизајн]i Phone 13 Про Max јасно со дизајн и лесен дизајн овозможува тенок и модерен изглед-и-се чувствуваат со минимални рефус, совршено се вклопуваат екран заштитник и џебови пријателски. [Симпатична и Уникатен Подарок ]i Phone 13 Про Max случај со екран заштитник, тоа е добар избор за подарок за вашите пријатели и семејства.

Детални спецификации

Додатоци на производи