• Свеж
Tribesigns Тешки Shelving Единица за Складирање Полица со Тркала и Тркалање Количка 4 Ниво Комунални Количка со 2 Кошница Фиоки, Стои Складирање Решетката за Кујна, Дневна Со

Tribesigns Тешки Shelving Единица за Складирање Полица со Тркала и Тркалање Количка 4 Ниво Комунални Количка со 2 Кошница Фиоки,

Rating 
DEN 2159.76

Од стока
Во магацинот

Безбедност : аглите се мазни и фини и убави.Боја : Селски Браун.Повеќенаменски Полици Рек : 4 ниво полици единица е совршен за кујна за чување на апаратот; задржете книги и украси или играчки во дневната соба и спалната соба, детска соба, бања, исто така, може да биде надвор складирање за градинарство алатки или растенија.Лесно да се Соберат : Со лесен-за-следете ги инструкциите и нумерирани делови, ќе ја имаат оваа возен количка се постави пред да дознаам каде да се одржи тоа. Секое парче на одборот капацитет : 70 кг.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Се тркалаат околу непречено и да престане кога што сакате.Тежина капацитет : 300 кг.Lockable Тркала и Две Фиоки : складирање рек доаѓа со двата 4 рициново тркала (2 lockable).Преносливи со подароци.Пакет големина : 23.

Детални спецификации

Додатоци на производи