• Свеж
LSYB 1:18 за Panigale V4 Посебни Умре Фрлија Возила Мотоцикл Модел Играчки Колекционерски Хоби Децата Подароци

LSYB 1:18 за Panigale V4 Посебни Умре Фрлија Возила Мотоцикл Модел Играчки Колекционерски Хоби Децата Подароци

Rating 
DEN 1898.40

Од стока
Во магацинот

Оваа умре-фрлија играчка поставена е голем подарок и добар избор меѓу вашата колекција на возила.Таписерии изработка : Овој мотор модел материјал и дизајнер е прецизен дизајн, со користење на оригиналните мотоцикл шок апсорпција систем, многу детален дизајн на каросерија, повеќе врски, хард кор враќање на изгледот на вистински автомобил, репродукција кул и шармантна појава, и ја даде на фестивалот најдобрите подароци за децата.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и на услуги на клиентите ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Висок симулација : мотоцикл модел играчка нога кочница е јасно видлива.Според вистински податоци на нашите професионални мерење, ние точно произведени оваа исклучителна изработка и совршен ефект модел.На handlebars се базирани на вистински поправки и имаат врски ефект со предните тркала.Материјал : Нашето мото модел играчки користи ABS пластика и алуминиум, и процесот на производство враќа на визуелното искуство на вистински мотоцикли.Ние ќе ви обезбедиме со совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.На изработка е вратен на оригиналниот мотор модел.Ова е комбинација на играчка занаети и исклучителна мотоцикл модел подароци.

Детални спецификации

Додатоци на производи