• Свеж
Homyl Автомобил MP3 Плеер Радио Интерфејс Помошен Текст Адаптер

Homyl Автомобил MP3 Плеер Радио Интерфејс Помошен Текст Адаптер

Rating 
DEN 1790.40

Од стока
Во магацинот

* Plug & play инсталацијата,-Конекција. * -Конекција. * Најдобар квалитет на звукот од Висок квалитет, Моќност засилувач чип и со користење на CD промени порт за конекцијата. * Да бидат во состојба да се поврзете надворешен аудио извор како : a.MP3-Плеер б.Преносни DVD Плеер в.Мини Диск-Плеер г.Лаптоп/Таблет e.За // и Мобилен Телефон g.PSP. * Репродуцира MP3 и WMA датотеки.Опис : - Најдобар квалитет на звукот од Висок квалитет, Моќност засилувач чип и со користење на CD промени порт за конекцијата. - -Конекција. - Игра MP3 и WMA датотеки. - Plug & play инсталацијата,-Конекција. - Да бидат во можност да го поврзете надворешен аудио извор како : a.MP3-Плеер б.Преносни DVD Плеер в.Мини Диск-Плеер г.Лаптоп/Таблет e.За // и Мобилен Телефон g.PSP. - Компатибилен за (7+7) Pin конектор.Спецификација : - влезен Напон : DC 12 V - Сигнал-за-бучава : 95 DB - Макс.струја : 600m A - Фреквенција одговор : 20 HZ-20 KHZ - Работна температура : -10-80 целзиусови степени степен - Вкупно Хармонично Нарушување : 0.01% - Компатибилен За : - Договор 1998-2002 - Граѓански 1998-2005 - CRV 1999-2003 - Увид 2000-2003 - 2000-2004 - 2003-2005 - 1998-2002 - S2000 2000-2004 - за Акура CL 1999-2003 - ЕЛ 2001-2005 - 2001-2004 - RSX 2002-2006(освен тип S) - 2000-2003 Package Вклучува : 1 Парче USB Адаптер за во Автомобил (7 Pin+7 Pin)1 Парче Прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи