• Свеж
MAHLE-70356140 Замена Кертриџ

MAHLE-70356140 Замена Кертриџ

Rating 
DEN 2687.04

Од стока
Во магацинот

50-micron. 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh медиуми. 6-инчен номинална должина,.Падот на Притисокот : 305 PSI.ISO 9001 : 2015 Уверение.Произведено во САД.Директни осветленост за MAHLE-70356140 хидраулични филтер кертриџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи