• Свеж
SPPC Браник Светла Килибар Собранието Сет За Акура Интегра - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна Замена

SPPC Браник Светла Килибар Собранието Сет За Акура Интегра - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна Замена

Rating 
DEN 873.36

Од стока
Во магацинот

Директна Замена.Гаранција : Една година ограничена гаранција против производителот дефект.Лесна Инсталација.Одговара : 98-01 Акура Integra Completed сет вклучува Левата и Десната Страна Браник/Страна Маркер Lights100% Сосема Нов во Оригинал Packaging High Квалитет Брана направена од страна на ОЕМ производители одобрени со материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања.Единствена Брана Стил драматично, ја подобрува Стил и Изглед.Професионалната Инсталација е Препорачливо, Без настава се вклучени со package Affordable и Одличен стока за подобрување на стилот на вашето возило & изнесам сосема различен изглед на вашиот автомобил.

Детални спецификации

Додатоци на производи