• Свеж
SOKAD iPhone 11 Про Max Случај, Јасно Мека TPU Позлата Браник Анти-Нула Shockproof Заштитни Случај Маска за iPhone 11 Про Max 6.5 Инчи 2019 (Елегантен Црн)

SOKAD iPhone 11 Про Max Случај, Јасно Мека TPU Позлата Браник Анти-Нула Shockproof Заштитни Случај Маска за iPhone 11 Про Max 6.5

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Специјално дизајниран телефон случај за Apple i Phone 11 Про Макс (6.5-инчен), 2019 објавени.Високо-квалитетни Материјали : Еластична и мека TPU гумена брана рабови (розово злато) користење на electroplating технологија, тоа не исчезнат.Мека удобно чувство на допир, да обезбеди екстремен пад заштита и отпорен на гребење.Назад транспарентен капак задржи iphone 11 Про Max оригиналниот изглед, позлата браник направи телефонот изгледа повеќе луксузен.Внатрешниот мали точки дизајн избегнува грда жиг против телефонот назад и страни.Воскресна bezels да им понуди заштита за екран и камера.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Имаме 19-годишно искуство во производство на мобилен телефон случаи.Ние сме специјализирани во обезбедување на клиенти со задоволително производи и повеќе внимателен услуги.Карактеристики : Направен од висок квалитет на мека tpu силикони.Мека удобно чувство на допир, да обезбеди екстремен пад заштита и отпорен на гребење.Пакет се Вклучени : 1*i Phone 11 Про Max Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи