• Свеж
Аниме Налепници Decals Кожата за Nintendo Switch, Покријте Заштитник Заврши Трајни Целосен Сет Заштита Faceplate Конзола Радост-Един Клупа okanhyeu Само Nintendo Префрлате

Аниме Налепници Decals Кожата за Nintendo Switch, Покријте Заштитник Заврши Трајни Целосен Сет Заштита Faceplate Конзола Радост-Един

Rating 
DEN 2325.60

Од стока
Во магацинот

Едноставна Инсталација, Лесно Достапен Начин за Ажурирање на вашиот XBOX ЕДЕН степен на пренос.Персонализирајте го вашиот конзола со оваа премиум квалитет винил заврши.За да го инсталирате : 1.n" + "Ние сме Orgginal кожата компанија,направен со љубов во кина од 2012! На најпаметните начин да ги сите ваши уреди!n" + "n" + "Пакет Вклучуваат : n" + "4 x На обвинителна клупа, skinstop, страни , предната и задната површина n" + "1 x назад на конзола кожатаn" + "1 x Радост-един кожи.Decals, вклучувајќи 4 парчиња кожа поставена за целосна конзола ,радост-един и клупа.Дајте му на вашиот switch дека издвоите се погледне!Компатибилен само за НОВА Машина Nintendo Switch конзола и controller.n" + "лесен за користење и стап,лесно да се отстрани.Нема специјални вештини се потребни.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање на вашиот Mighty Skin на вашиот Xbox Една конзола е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Клупа : предната и задната страни Конзола : назад страни Радост-Един кожата n" + "Прецизно сечење, лесен пристап до сите делови и копчиња.Клупа : предната и задната страни Конзола : назад страни Радост-Един кожата n" + "Прецизно сечење, лесен пристап до сите делови и копчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи