• Свеж
LUHOURI Samsung Галакси S9 Плус Случај Јасно со Сини Пеперутки Дизајн за Девојчиња Жените,Shockproof Тешко PC Покритие и Мека TPU Браник Тенок Одговара Заштитна Телефон Случај за ?

LUHOURI Samsung Галакси S9 Плус Случај Јасно со Сини Пеперутки Дизајн за Девојчиња Жените,Shockproof Тешко PC Покритие и Мека TPU

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

[Пакет се Вклучени] : Samsung Galaxy S9 Плус Јасен Случај со Розова Цветни Дизајни (6.2 инчи) Не за мали S9. [Екран и Камера за Заштита] : поставените 0.08 инчен рабови околу екран и камера обезбедуваат совршена заштита за дневна употреба. [Засилен Пад Заштита s кристал телефон случаи се пофали елегантни,стилски и моден стил за вашиот i Phone.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира Прецизни cutouts за полнење порта се направи тоа практично да се полни со било кабли.Хибрид Дизајн, резерва на чиста и најдобар чувство за одржување на вашиот Samsung Галакси S9 плус.

Детални спецификации

Додатоци на производи