• Свеж
Црна Кањонот Cherrywood Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Cherrywood Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Rating 
DEN 2191.20

Од стока
Во магацинот

Мирис : Cherrywood (богата вуди мирис).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Cherrywood (богата вуди мирис).

Детални спецификации

Додатоци на производи