• Свеж
Стерео во автомобил 9 Инчен за Тојота Авалон 3 2005 2006 2007 2008 2009 2010, Андроид 10 Екран на Допир за Автомобил Readio со Apple Carplay GPS Навигација Стерео Spport Bluetooth 5.0 SWC WiFi

Стерео во автомобил 9 Инчен за Тојота Авалон 3 2005 2006 2007 2008 2009 2010, Андроид 10 Екран на Допир за Автомобил Readio со Apple

Rating 
DEN 1759.20

Од стока
Во магацинот

Вие исто така може да се поврзат со Wifi, тогаш тоа може да го поддржи онлајн навигација функција. ✾【ВГРАДЕН CARPLAY и АНДРОИД АВТО】 беспрекорно се интегрира телефон со вграден дисплеј и контроли преку USB.Чувствителни На Допир Response13.ПРОЦЕСОРОТ : Octu Core2. ✾【GPS НАВИГАЦИЈАТА ЗА АВТОМОБИЛ】 присутен мапата е симнат стерео во автомобил.Некои апликации не се поддржани од Car Play или Андроид Авто се уште може да биде прикажана преку оваа опција.Капитал екран поддржува мулти-екран на допир.Мали зрачење пречки, уживаат во многу подобро радио reception15.Оди каде што сакате и никогаш не се изгуби повторно.Поддржува 2 USB input6.повеќе од 20 видови на language Delivery Contains1x автомобил андроид главата единица (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs1 x надворешни microphone1 x копија camera Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме! (Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата ).Видео поддршка out14.

Детални спецификации

Додатоци на производи