• Свеж
Црна Кањонот Лимон Ѓумбир Колачиња Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Лимон Ѓумбир Колачиња Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Rating 
DEN 1852.80

Од стока
Во магацинот

Мирис : Лимон Ѓумбир Колачиња (експлозијата на цитрус обвиен во ѓумбир база, со навестувања на бергамот и италијански лимон).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Лимон Ѓумбир Колачиња (експлозијата на цитрус обвиен во ѓумбир база, со навестувања на бергамот и италијански лимон).

Детални спецификации

Додатоци на производи