• Свеж
Flofallzique Лето Деца Цветни Фустан Tulle Бебе Romper Кавга Ракави Прв Роденден Облека Туту

Flofallzique Лето Деца Цветни Фустан Tulle Бебе Romper Кавга Ракави Прв Роденден Облека Туту

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

24 Месеци : Должина : 42 СМ; Половината : 48 CM.нашите фенси бебе девојки фустан е направен од 100% органски памук флорални ткаенина за топ, здолниште линија со мека памучна панталони, тоа секогаш се заштити бебето чувствителна кожа. 3 Години : Должина : 45 CM; Половината : 50 CM.

Детални спецификации

Додатоци на производи