• Свеж
ДЕЛТА ИНДУСТРИИ SGBPUMPW1138U-D Делта Распрскувачи Бела Издавање Пумпа, 10-3/4-инчи

ДЕЛТА ИНДУСТРИИ SGBPUMPW1138U-D Делта Распрскувачи Бела Издавање Пумпа, 10-3/4-инчи

Rating 
DEN 1211.76

Од стока
Во магацинот

Мерки 10-3/4", се вклопува во стандардната литри и доаѓа во бела боја.Карактеристики тешка пластична конструкција.Вклучува 38 mm.отстранлив капа без калибриран клипот.Работи добро со чакал и pumice супстанции и е ФДУ согласност за храна апликации и дезинфектанти кои.Го прави тоа, сигурно, лесно и ефикасно да пристапите сапуни и дезинфектанти кои.Треба да се замени за издавање пумпа за што средства за дезинфекција шише дома или канцеларија?Тогаш имаме совршена алатка за работа со Делта Распрскувачи Бела Издавање Пумпа од Делта Индустрии.Направени со трајност и производ долговечност во предвид, оваа издавање пумпа карактеристики тешка пластична конструкција со 38-millimeter отстранлив капа без калибриран клипот.Добро работи со чакал и pumice супстанции и е ФДУ согласност за храна апликации и дезинфектанти кои.Како резултат на тоа, ќе најдете на издавање пумпа го прави тоа сигурно, лесно и ефикасно да пристапите сапуни и дезинфектанти кои кога ќе им треба најмногу.Делта Распрскувачи Бела Издавање Пумпа од Делта Индустрии мерки 10-3/4 инчи, се вклопува во стандардната литри и доаѓа во бела боја.Тоа е време да се очекува повеќе од вашиот течни рака сапун!.

Детални спецификации

Додатоци на производи