• Свеж
WD7500KMVW-11ZSMS1 EBMTJHNN 2060-771737 WD Passport WD7500KMVW 750GB + FWX 771737

WD7500KMVW-11ZSMS1 EBMTJHNN 2060-771737 WD Passport WD7500KMVW 750GB + FWX 771737

Rating 
DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

Модел : WD7500 KMVW-11 ZSMS1 Фирмверот : ве Молиме Прочитајте Опис DCM : EBMTJHNN Капацитет : 750 GB PCB # : 2060-771737-*** Забелешка за предмети со "Firmware " Пренос", во насловот : Ние треба да го mail оштетените одборот за нас, прво, за овие објекти, бидејќи оштетените одбор има некои важни и единствени податоци во врска со вашиот хард диск.Ние ќе треба да ја копирате на оваа податоци од оштетени одбор на нов одбор со цел да се направи нов одбор се компатибилни.Она што овој одбор е, би требало да направи за вас : Ако вашиот хард диск престана да работи, шансите се дека има некои важни податоци што се зачувани на неа.Понекогаш хард диск од неуспех е предизвикана од коло неуспех.Овој производ е направен да биде идентична и функционална замена за вашиот коло, затоа поправка на вашиот хард диск и да го заштедиме скапи податоци за обновување обвиненија.Ве молиме имајте предвид дека хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од коло неуспех, па овој форум не е загарантирана да го поправи вашиот хард диск.

Детални спецификации

Додатоци на производи