• Свеж
Џастин Ли Прилагодено Студио Персоналните Фото Прилагодено Подарок Сопствени Телефонски Случај за iPhone 13 Про Max Мини 12 Se 11 Xs 8 7 Плус 6S 5S 4S Сите Модели Факултативна Цр?

Џастин Ли Прилагодено Студио Персоналните Фото Прилагодено Подарок Сопствени Телефонски Случај за iPhone 13 Про Max Мини 12 Se 11

Rating 
DEN 237.60

Од стока
Во магацинот

ПОДАРОК ИДЕЈА : слатка роденден подароци, Божиќ подарок, Денот на Вљубените подароци, Ден на Мајката подарок, на церемонијата за подарок, или дури и бизнис подарок.Целосна заштита : Покрена рабови околу камера и екран за целосна безбедност. Цел процес : По изборот на боја на телефонот случај, кликнете на "Прилагодите Сега", а потоа додадете high-definition слика.Најдобар подарок за сите луѓе што ќе љубов.Фотографијата е отпечатен на површината на телефонот случај.Можете слободно да се движат позицијата на сликата и add text.По внимателно проверка дека не постои проблем, да го додадете во количката и да ја плати сметката.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го решат целиот случај.Премиум TPU материјал дава добра потпора за лизгавиот телефон, и лесно да се инсталира без да се грижи за гребење на вашиот телефон.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го решат целиот случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи