• Свеж
Abraha70 - 1Pcs 55 Љубов, Радост Кула DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Декоративни Хартија Картичка Template - 93510

Abraha70 - 1Pcs 55 Љубов, Радост Кула DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Декоративни Хартија Картичка

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Широка Примена : Погоден за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум,карта на акции.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Тенок метал cutting умре е направен од 100% јаглерод челик. : за Себе , Семејството, Пријатели и - рачно изработени љубовник.Печат за карта во донесувањето одлуки или Умираат намалувања за карта во донесувањето одлуки - Овој прекрасен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски,додавајќи прекрасно сложена функција на облагородување на вашиот papercraft проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи