• Свеж
На NBP Мулти Начин корејски Шминка Палета за Минималистички Жени – сè На Едно Козметички Минимализам Патување Убавина Комплет со Лицето Фондацијата, Кармин Усна Бо?

На NBP Мулти Начин корејски Шминка Палета за Минималистички Жени – сè На Едно Козметички Минимализам Патување Убавина Комплет со

Rating 
DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

корејски шминка патување комплет!.Пресврт & пак на база на магично swap шминка групи.МАЛ, ТЕНОК и ЛЕСЕН за ДА се СПАКУВААТ ВО ТАШНА : Мали, но моќни, овој минималистички шминка палета за патување е доволно мал за да се спакуваат во вашата чанта, ранец, куфер, toiletry вреќа или го носат на. (сенки четка, усна четка, мини eyeliner и повеќе).Фрли го во вашата чанта, чанта, плажа торба, багаж или ранец да остане подготвена со убавина essentials.Скролувајте нагоре, изберете боја комбо сакате & кликнете на ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА за да го нарачате N.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ КОРЕЈСКИ КОЗМЕТИКА : Нашите патување шминка палета е опремена со висок квалитет на корејски шминка формулиран за поддршка на долготрајни целосна покриеност без да торта на или често додадете.ЕРГОНОМСКИ 3 НАЧИН ПРЕСВРТ ЦЕВКА ПАЛЕТА : Ротирање на цилиндрични случај да се открие различни шминка група како што е потребно за апликации или допрете прозорци (фондација во прав, високо пигментирани eyeshadows & долготрајни усна бои). мини патување шминка комплет е шминка сите во еден комплет со се што ви треба да се згреши во jiffy.ИЗБЕРЕТЕ ОД 3 ШМИНКА КОЛЕКЦИИ - Маргарет - Signature - XOXO 3 СЕНКИ REFILLS (се Продава Одделно) - Маргарет Есен Браун - Потпис Романтична Розова - XOXO Glittery Клуб Идеален за патување, одмор, патот патувања, секојдневни commutes или допир-ups, во текот на денот, нашата 3-во-1 целосна лицето шминка патување комплет е мал, компактен, тенок и лесен за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи