• Свеж
Бела Расклопна Жица Мрежа Панели 2 w x 3 H Инчи за Gridwall

Бела Расклопна Жица Мрежа Панели 2 w x 3 H Инчи за Gridwall

Rating 
DEN 1642.80

Од стока
Во магацинот

Бела Завршница.Вклучува (2) 2' x 3' панели.Хардвер за собранието вклучени. 3 на центар ¼ дебели. 2 x 6 Бела Расклопна Жица Мрежа Панели се економичен начин да се трансформира вашето мало место и да го зголеми вашиот вертикална малопродажба.Дали имате ограничен подот или ако сакате само да се направи најмногу од вашиот мало простор, slat мрежа панели се начин да се оди.Овие табли можат да бидат обесени вертикално на било кој постоечки ѕид површината.Панелите може да се додаде на било кој од нашите мрежа основи за да креирате преносни единици.Ова вклучува две 2 "x 3' панели со собрание на хардвер.Панелите се 3 на центар со 1/4" дебела двојно жица на крајот.Дознај повеќе за Жица Мрежа Панели во Клиент Конекција дел на нашиот веб-сајт!Бела Завршница , Вклучува (2) 2' x 3' панели , Хардвер за собранието вклучени , 3 на центар ¼ дебели , . 85-40149.

Детални спецификации

Додатоци на производи