• Свеж
Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со Шут Обемот V2 Голф GPS Часовници TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со Шут Обемот V2 Голф GPS Часовници TPU Филм Заштитници Налепница [

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.

Детални спецификации

Додатоци на производи