• Свеж
Фокс Џеб Види Ѓердан, Fox Џеб Види Ѓердан, Нежен, Секојдневни Џеб Види Ѓердан, Роденден, Свадба, Деверуша Подароци, Џеб Види Ѓердани за Жените, Подарок Идеи,M374

Фокс Џеб Види Ѓердан, Fox Џеб Види Ѓердан, Нежен, Секојдневни Џеб Види Ѓердан, Роденден, Свадба, Деверуша Подароци, Џеб Види Ѓердани

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Рачно изработени објект,Пакување подарок торба,Секојдневни Џеб Види Ѓердан,Брза испорака. 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.закуп се чувствуваат слободни да ме контактирате за било какви прашања што ги имате, јас сум среќен да одговори брзо и го направи мојот најдобар да ја направиме вашата шопинг искуство .Pendant Големина : Прибл.5 инчен (80см) (Можете да ги прилагодите на вашите сопствени ѓердан должина.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит,денот на вљубените подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Прекрасни рачно изработени Џеб Види Ѓердан за себе или сакана. 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен (80см) (Можете да ги прилагодите на вашите сопствени ѓердан должина.Среќен шопинг & ви благодариме за запирање од страна на!.Нашиот Џеб се Види Ѓердан се направени со архивски висок квалитет на слика која е заштитена со кристално јасна стаклена купола дека најубаво го подобрува уметнички дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи