• Свеж
1953 Topps Бејзбол 25 Картичка Стартер Сет/Многу (Бејзбол Сет) ВФ/EX

1953 Topps Бејзбол 25 Картичка Стартер Сет/Многу (Бејзбол Сет) ВФ/EX

Rating 
DEN 7560.00

Од стока
Во магацинот

Оваа 1953 година Topps Бејзбол 25 Картичка Стартер Сет / Многу е одличен начин да се започне собирање на 1953 година Topps во Собата и не содржи дупликат карти.Купи одделно картички во овој сет има пауза до вредноста од $365. 1953 Topps Бејзбол 25 Картичка Стартер Сет / Многу (Бејзбол Сет) ВФ/EX.SN : BSET #3037773.30 ако се купи одделно.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за $365. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.76 - ВФ/EX Одделение Дефект 6 - EX/МТ 2 5 - EX 1 4 - ВФ/EX 15 3 - ВФ 3 2 - ДОБРИ 4 Цена, Ако Купи Одделно $365.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.10 - ВФ/EX Просечен успех - Unweighted 3.Некои клучни играчи вклучени се : Гордон Goldsberry, Џим Dyck и Уметност Schult.30 Деканот Картички нуди 100% Пари гаранција за Задоволство Гаранција за сите купувања.Сликите прикажани се вистинските скенира на картички ќе се прима.Картички рангирана од страна на Вредност : 1953 Година Topps #200 Гордон Goldsberry : 6 - EX/МТ 1953 година Topps #177 Џим Dyck : 6 - EX/МТ 1953 година Topps #167 Уметност Schult : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #47 Bubba Црква : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #12 Howie Judson : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #190 Dixie Вокер : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #70 Ед Yuhas : 3 - ВФ 1953 година Topps #166 Бил Ловец : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #16 Кикирики Lowrey : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #187 Џим Fridley : 5 - EX 1953 година Topps #184 Хал Браун : 4 - ВФ/EX 1953 година Topps #192 Wally Westlake : 3 - ВФ Поставите пад по одделение : Бројот на Картички во Собата 25 Просечен успех - Пондерирана според Вредноста 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи