• Свеж
KINGREE Мрежа Pop-up Перење Попречи - Подвижен, Издржлив на Менувачот, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори(2PC).

KINGREE Мрежа Pop-up Перење Попречи - Подвижен, Издржлив на Менувачот, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори(2PC).

Rating 
DEN 343.20

Од стока
Во магацинот

ПРОДАВНИЦИ РАМНИ : Пресврт на флексибилни лесни рамка на овој pop-up попречи да се свитка тоа станот за практично складирање.Брзо да pop-up и лесно да се затвори.Нашата мрежа попречува за перење се многу лесен и здрав за чување облека, бања крпи, детски играчки, итн.ЗДРАВ МРЕЖА ИЗГРАДБА : Трајни мрежа материјал овозможува на воздухот да циркулира со цел да се елиминира влага и мириси.Издржливи се справува не се лесно да се солза.Пати до мали за да зачувате простор кога не е во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи