• Свеж
Нерѓосувачки Челик Flatware Носител на Универзалната Блок Кујнски Прибор Организатор Нерѓосувачки Челик Utensil Носителот со Дупки

Нерѓосувачки Челик Flatware Носител на Универзалната Блок Кујнски Прибор Организатор Нерѓосувачки Челик Utensil Носителот со Дупки

Rating 
DEN 807.36

Од стока
Во магацинот

Стабилност и безбедност се дополнително е подобрена.Држачот е изработен од 304 од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив.Како слика shown11 x 23 x 25cm / 4.Тоа не е само utensil организатор , но, исто така, блок за storaging 7pcs , совршен за секојдневна кујна складирање или рафинирани flatware service Specification : Изборен тип : A / BOptional Боја : 304 Сребро,Black Material : Нерѓосувачки steel Size : стан.Отстранлив шупливи мозоци база спречува водата капки од намалувањето на countertop,добро вентилирани,хигиенски и здрави,секогаш може да се задржат кујната чиста и сува.23 in Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.Стабилност и безбедност се дополнително е подобрена.84in16 x 12 x 26cm / 6.Организирање на кујнски прибор е голем проект, виси или со користење на фиоки ќе трае до релативно голем простор.Идеален за секојдневна јадење, вклучена маса, тенџере среќа партија, излети, се грижеа настани, собири и одмор ,Тоа е мала тежина, така што ќе може да се движи лесно.Нерѓосувачки Челик Flatware Носител на Универзалната Блок Кујнски Прибор Организатор нерѓосувачки челик utensil носителот со holes100% сосема нов и висок quality Features : Организирање кујнски прибор е голем проект, виси или со користење на фиоки ќе трае до релативно голем простор.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Држачот е изработен од 304 од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив.

Детални спецификации

Optional type:
A / B
Optional Color:
304 Silver,Black
Material:
Stainless steel
Size:
app. As picture shown
11 x 23 x 25cm / 4.33 x 9.05 x 9.84in :
16 x 12 x 26cm / 6.29 x 4.72 x 10.23in :
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Utensil Holder(other accessories demo in the picture is not included.) :

Додатоци на производи