• Свеж
HANBOLI 6 Парчиња Лопата Вежба Малку Сет 10-25мм Титаниум Слој Хексадецимален месо тело Лопата Битови за Побрзо Чип Отстранување Висока Цврстина

HANBOLI 6 Парчиња Лопата Вежба Малку Сет 10-25мм Титаниум Слој Хексадецимален месо тело Лопата Битови за Побрзо Чип Отстранување

Rating 
DEN 2380.80

Од стока
Во магацинот

♥Дрво гребло во станот битови се овозможи прецизно дупчење на повеќето видови на дрво, како и fiberglass, ПВЦ. ♥Дрво малку собата е направен од јаглероден челик конструкција со титаниум слој. ♥Триаголник дрво вежба малку да се вежба титаниум позлата површина, услугата животот може да биде продолжен 3-10 пати.Чип отстранување ритам дизајн гарантира мазна и чиста дупка. ♥Поттикне точка обезбедува точни positioning; остар раб, и мазна гребло даде чист и брзо сечење на дрво. ♥Брзо-промена хексадецимален месо тело со ритам спречува лизгање и да се гарантира безбедноста. 100% сосема нов и висок квалитет на Дрво гребло во станот битови се овозможи прецизно дупчење на повеќето видови на дрво, како и fiberglass, ПВЦ.Дрво малку собата е направен од јаглероден челик конструкција со титаниум слој.Триаголник дрво вежба малку да се вежба титаниум позлата површина, услугата животот може да биде продолжен 3-10 пати.Чип отстранување ритам дизајн гарантира мазна и чиста дупка.Се покрене точка обезбедува точни positioning; остар раб, и мазна гребло даде чист и брзо сечење на дрво.Брз-промена хексадецимален месо тело со ритам спречува лизгање и да се гарантира безбедноста.Карактеристики : Материјал : Јаглероден Челик Боја : Златна/Сребрена Големина : како на Сликата Шоу.

Детални спецификации

Додатоци на производи