• Свеж
M5RU LED Пченка Светлина 2 парчиња 1156 Led Сијалица BA15S P21W W Автомобил Пак Сигнал Светла за Рикверц Светилка Автомобилот Бела/Топло Бела AC/DC 12-24V Заштеда на Енергија (Боја : Т

M5RU LED Пченка Светлина 2 парчиња 1156 Led Сијалица BA15S P21W W Автомобил Пак Сигнал Светла за Рикверц Светилка Автомобилот Бела/Топло

Rating 
DEN 1641.60

Од стока
Во магацинот

1.Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија. 2.Еколошки и заштеда на енергија. 3.Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор и вибрации отпорни. 4.Со долг животен век до 50.000 часа. 5.Со 4014 63 SMD висока осветленост LED, посветла од обична блескаво светилки.

Детални спецификации

Додатоци на производи