• Свеж
EuisdanAA Хексадецимален Завртки, M3x0.5mm Метрички Груб Навој Хексагонални Орев, од не ' Рѓосувачки Челик 316, Пакување од 25(Tuercas hexagonales, tuerca хексагонална rosca de gruesa métrica M3x0.5 мм,

EuisdanAA Хексадецимален Завртки, M3x0.5mm Метрички Груб Навој Хексагонални Орев, од не ' Рѓосувачки Челик 316, Пакување од 25(Tuercas

Rating 
DEN 251.76

Од стока
Во магацинот

Хексагонални Завртки се наменети да се користат во врска со навртки и завртки за да се обезбеди безбедна fastenings во unthreaded дупки. [КОРИСТИ СО] - Завртки на гром, кап завртки или навој род на истата тема големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи