• Свеж
Z207305A 8000LM LED Headlamp XM-L2 U3 4 Режими на Светлата

Z207305A 8000LM LED Headlamp XM-L2 U3 4 Режими на Светлата

Rating 
DEN 1968.00

Од стока
Во магацинот

Прекинувач : раководител switch.Главата може да прилагодите осветлување агол од 90 степени.На headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава.Ленти дизајн 4.Модел : 7305 & 7314.

Детални спецификации

Додатоци на производи